Skip to content
Zajęcia w SP nr 396

 

Zapraszamy na zajęcia językowe w szkole podstawowej nr 396

Od 2014 r. nauczamy dzieci i młodzież w naszej siedzibie przy ul. Rydygiera 11/U7 na Żoliborzu. Zaufało nam już ponad 3000 uczniów, głównie naszych sąsiadów. Od początku istnienia Waszej placówki czyli od 2022 r.  zapraszamy na zajęcia prowadzone w szkole podstawowej nr 396 przy ul. Anny German 5A.

 

8 powodów, dla których warto uczyć się u nas

  1. Na nasze kursy kwalifikujemy zgodnie z wynikami testu poziomującego i rekomendacjami metodyka. Bierzemy pod uwagę wiek i historię edukacji kursantów. Zależy nam, żeby każdy czuł się dobrze w grupie i przychodził na zajęcia z przyjemnością.
  2. Lekcje prowadzimy w języku obcym, ćwiczymy wszystkie umiejętności, ale najbardziej skupiamy się na mówieniu i komunikacji, czyli tym, co pozwala zyskać pewność siebie, zauważać postępy i dzięki temu mieć motywację do dalszej nauki. 
  3. Zajęcia w szkole podstawowej nr 396 odbywają się w małych grupach – 4-8 osób. To sprawia, że każdy kursant aktywnie uczestniczy w lekcji, a nauczyciel ma możliwość zauważyć i zadbać o indywidualne potrzeby. Skupienie na uczniu pozwala wspierać rozwój kompetencji XXI wieku i umiejętności miękkich – komunikatywności, kreatywności, budowania relacji, współpracy, tak potrzebnych w codziennym życiu.
  4. Mamy starannie przygotowaną ścieżkę kursanta. Zapewniamy kompletny, program nauczania. Ósmoklasiści mają możliwość wyboru specjalizacji kursu – mogą poświęcić rok na powtórkę i przygotowanie się do egzaminu ósmoklasisty kontynuować kurs ogólny. Prowadzimy też kursy konwersacyjne dla nastolatków (od poziomu B1). Niezależnie od wybranego kursu nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże poznać język obcy w stopniu zaawansowanym. Mamy jasno wyznaczone cele na każdy miesiąc, stosujemy częste powtórki materiału, korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw i materiałów autentycznych.
  5. Dwa razy w roku organizujemy dodatkowe terminy bezpłatnych, pełnych egzaminów próbnych (ósmoklasisty). Jest to doskonała okazja, żeby sprawdzić się w bezpiecznej, bezstresowej sytuacji i na podstawie szczegółowego raportu poznać zarówno swoje mocne strony, jak i obszary do dalszej pracy oraz ustalić plan działania. Dzięki takiemu podejściu egzaminy zdaje 100% naszych kursantów!
  6. Jesteśmy w stałym kontakcie i aktywnie współpracujemy z rodzicami. Na bieżąco dzielimy się sukcesami dziecka, a w razie potrzeby natychmiast reagujemy na wszelkiego rodzaju wyzwania czy problemy. 
  7. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, a jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna lecz 50 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i naszym najważniejszym celem jest nauczenie kursantów języka obcego, by oni mogli spełniać swoje marzenia!
  8. Korzystamy ze sprawdzonych metod, ale też podążamy za zmieniającym się światem. Asystentem na naszych zajęciach w młodszych klasach bywa robot do nauki języków, za którym dzieci wprost przepadają. Poznać naszego Academysia możesz tutaj – klik!

Kursy w salach szkoły podstawowej nr 396 roku szkolnym 2023/24

Kursy dla klas 1-8, ogólne, konwersacyjne, lub przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty 

Języki: angielski, hiszpański, niemiecki 

Grupy: 4-8 osób

Liczba zajęć i ceny kursów (ze zniżką sąsiedzką):

 • 2 x 60 min tygodniowo, 60 lekcji w roku szkolnym – 10 rat x 337,40zł
 • 1 x 60 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym – 10 rat x 188,70zł

 

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik, materiały dodatkowe

Zajęcia z naszym asystentem nauczyciela – robotem Academysiem, który jest absolutnym hitem wśród naszych kursantów. 

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, na bieżąco śledzić postępy  

➤ Dla ósmoklasistów możliwość uczestnictwa w organizowanych w dodatkowych terminach 2 bezpłatnych, pełnych egzaminach próbnych wraz z oceną opisową 

Mediateka – zanurz się w języku obcym dzięki książkom z naszej biblioteki

Raporty postępów i dyplomy – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunkami klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy

 

Zapisy:

Bardzo prosimy rodzica/opiekuna dziecka (klasy 1-3) o wypełnienie kwestionariusza.

 

Jeśli dziecko jest w klasie 4-6, prosimy je o wypełnienie testu poziomującego, a rodzica o wypełnienie kwestionariusza.

 

Jeśli dziecko jest w klasie 7-8, prosimy je o wypełnienie testu poziomującego, a rodzica o wypełnienie kwestionariusza.