Skip to content

 

O szkole

Od 2014 r. nasza siedziba mieści się na ul. Rydygiera 11 lokal usługowy nr 7 na Zielonym Żoliborzu w Warszawie w pobliżu
Placu Grunwaldzkiego i CH Arkadia. Szkoła znajduje się na parterze budynku, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu znajdują się miejsca parkingowe, sklepy, kawiarnie i restauracje.
W siedzibie prowadzimy zajęcia indywidualne i w małych grupach. Poza szkołą nauczamy w domach kursantów, w firmach, instytucjach  i szkołach oraz online. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego i polskiego
dla obcokrajowców na kursach ogólnych, biznesowych, egzaminacyjnych i specjalistycznych. Zapraszamy dzieci (od lat 4), młodzież i dorosłych. Posiadamy tytuł Cambridge English Exam Preparation Centre oraz znak jakości Talent Friendly Company.
Współpracujemy z renomowanymi wydawnictwami (Pearson, Macmillan, Oxford, National Geographic Learning, Usborne), centrum egzaminacyjnym (Lang LTC), platformą internetową (Langlion) i instytucjami szkoleniowymi (Edunation, Personnel Training Institute). Zatrudniamy specjalistów obsługi klienta, metodyków, którzy czuwają nad jakością nauczania oraz doświadczonych lektorów polskich i native speakers.
Świadczymy też inne usługi językowe tj. tłumaczenia ustne, pisemne, przysięgłe, edycja tekstów, audyt językowy. Organizujemy eventy językowe i półkolonie. Prowadzimy zapisy na zagraniczne wyjazdy językowe.

 

Szkoła