Skip to content
przedszkolaki

 

Przedszkolaki i zerówka

Język obcy jest narzędziem, które otworzy Twojemu dziecku wiele drzwi i pozwoli spełniać życiowe marzenia!

 

7 powodów, dla których warto wybrać naukę w Academy of Language

   1. Bierzemy pod uwagę wiek i dbamy o komfort nauki naszych najmłodszych kursantów. Zależy nam na tym, żeby na zajęciach każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie, więc przydział do grupy odbywa się po konsultacji z rodzicami. Dbamy o przyjazną atmosferę w grupie. 
   2. Nauczamy tak, jak dzieci lubią się uczyć poprzez zabawę, ruch, piosenki, gry, bajki. Każda lekcja ma określoną, przetestowaną i sprawdzoną strukturę. Podczas zajęć bardzo często zmieniamy aktywności i nie mamy czasu na nudę! Stosujemy metodę integracji sensorycznej, umożliwiając każdemu dziecku przyswajanie wiedzy w sposób naturalny, przyjemny i dostosowany do wieku. 
   3. Lekcje prowadzimy w języku obcym, dzieci mówią i powtarzają za nauczycielem i nagraniami. Zwykle już po kilku spotkaniach maluchy czują się w obcojęzycznym środowisku jak ryby w wodzie. Mamy przygotowaną autorską listę pytań i odpowiedzi komunikacyjnych – od pierwszych zajęć dzieci mówią pełnymi zdaniami, dzięki czemu język obcy staje się rzeczywistym narzędziem komunikacji, a pierwsze sukcesy zauważalne są np. podczas zagranicznych wyjazdów, kiedy to zawierają znajomości z miejscowymi dziećmi. 
   4. Mamy starannie przygotowaną ścieżkę kursanta. Nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże Twojemu dziecku w osiągnięciu znajomości języka obcego na zaawansowanym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych. Podręcznik zawiera aplikację do gier i zabaw w domu oraz materiałów dodatkowych dostosowanych do dziecięcych zainteresowań. 
   5. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami, pomagamy im śledzić postępy dziecka i cieszyć się jego osiągnięciami. Zawsze masz wgląd do e-dziennika, a po każdych zajęciach Twoje dziecko pochwali Ci się swoją, samodzielnie ozdobioną, kartą pracy ze zdaniami poznanymi na zajęciach. 
   6. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji i że jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna a 50 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i najważniejsze jest dla nas nauczyć dzieci języka obcego i w ten sposób pomóc im spełniać marzenia!
   7. Korzystamy ze sprawdzonych metod, ale też podążamy za zmieniającym się światem. Asystentem na naszych zajęciach jest robot do nauki języków, za którym dzieci wprost przepadają. Poznać naszego Academysia możesz tutaj – klik! Korzystamy też z mat edukacyjnych Dynamic Education, które pozwalają dzieciom uczyć się dynamicznie, w ruchu – czyli w sposób najbardziej dla nich naturalny: https://www.youtube.com/watch?v=W1WSN3Iu13M

Kursy w roku szkolnym 2024/25

Język: angielski

Grupy: 5-8 osób

Zajęcia: 

 • 2 x 45 min tygodniowo, 63 lekcje w roku szkolnym 
 • 1 x 45 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym 

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik z aplikacją do pracy i zabawy pomiędzy lekcjami, materiały dodatkowe

Zajęcia z naszym asystentem nauczyciela – robotem Academysiem,  (https://www.youtube.com/watch?v=L8q6_iEMOC4), który jest absolutnym hitem wśród naszych kursantów. 

Zajęcia z użyciem mat edukacyjnych Dynamic Education, które pozwalają dzieciom uczyć się w ruchu https://www.youtube.com/watch?v=W1WSN3Iu13M

Dostęp do dziennika elektronicznego – w każdej chwili można zobaczyć, co działo się na zajęciach, śledzić na bieżąco postępy swojego dziecka

Mediateka – pomóż dziecku zanurzyć się w języku obcym dzięki książeczkom z naszej biblioteki

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – dziecko szybko nadrobi materiał i pozostanie zmotywowane

Raporty postępów i dyplomy – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

➤ ​Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunami klienta  i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy

 

Cena podstawowa za rok szkolny 2 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 327 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 2 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 312 zł

Cena podstawowa za rok szkolny 1 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 206 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 191 zł

* Jeśli zbierze się grupa min 6 osób, możemy odbierać/przyprowadzać dzieci z/do pobliskiej placówki (przedszkole nr 433 na Rydygiera). Wtedy do ceny comiesięcznej raty doliczany jest koszt 35zł. Jeśli są Państwo zainteresowani, prosimy o kontakt z recepcją.