Skip to content
11

 

Przedszkolaki i zerówka online

Język obcy jest narzędziem, które otworzy Twojemu dziecku wiele drzwi i pozwoli spełniać życiowe marzenia!

 

7 powodów, dla których warto wybrać naukę w Academy of Language

  1. Bierzemy pod uwagę wiek i dbamy o komfort nauki naszych najmłodszych kursantów. Zależy nam na tym, żeby na zajęciach każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie, więc przydział do grupy odbywa się po konsultacji z rodzicami.
  2. Nauczamy tak, jak dzieci lubią się uczyć poprzez zabawę, ruch, piosenki, gry, bajki. Każda lekcja ma określoną, przetestowaną i sprawdzoną strukturę. Podczas zajęć bardzo często zmieniamy aktywności i nie mamy czasu na nudę! Stosujemy metodę integracji sensorycznej, umożliwiając każdemu dziecku przyswajanie wiedzy w sposób naturalny, przyjemny i dostosowany do wieku. 
  3. Lekcje prowadzimy w języku obcym, dzieci mówią i powtarzają za nauczycielem i nagraniami. Zwykle już po kilku spotkaniach maluchy czują się w obcojęzycznym środowisku jak ryby w wodzie. Mamy przygotowaną autorską listę pytań i odpowiedzi komunikacyjnych – od pierwszych zajęć dzieci mówią pełnymi zdaniami, dzięki czemu język obcy staje się rzeczywistym narzędziem komunikacji, a pierwsze sukcesy zauważalne są np. podczas zagranicznych wyjazdów, kiedy to zawierają znajomości z miejscowymi dziećmi. 
  4. Mamy starannie przygotowaną ścieżkę kursanta. Nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże Twojemu dziecku w osiągnięciu znajomości języka obcego na zaawansowanym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych. Podręcznik zawiera aplikację do gier i zabaw w domu oraz materiałów dodatkowych dostosowanych do dziecięcych zainteresowań. 
  5. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzicami, pomagamy im śledzić postępy dziecka i cieszyć się jego osiągnięciami. Zawsze masz wgląd do e-dziennika, a po każdych zajęciach Twoje dziecko pochwali Ci się swoją, samodzielnie ozdobioną, kartą pracy ze zdaniami poznanymi na zajęciach. 
  6. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji i że jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna a 45 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i najważniejsze jest dla nas nauczyć dzieci języka obcego i w ten sposób pomóc im spełniać marzenia!
  7. Nauczaliśmy online zanim to stało się modne 😉 Mamy lata doświadczeń w nauczaniu na odległość z lektorem na żywo i sprawiamy, że taka nauka jest co najmniej tak samo efektywna jak nauka na żywo. Używamy platformy zoom dla edukacji i zawsze służymy pomocą merytoryczną oraz techniczną. 

Kursy online w roku szkolnym 2024/25

Język: angielski

Grupy: 5-8 osób

Zajęcia: 

  • 2 x 45 min tygodniowo, 63 lekcje w roku szkolnym 
  • 1 x 45 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym 

 

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik z aplikacją do pracy i zabawy pomiędzy lekcjami, materiały dodatkowe

Dostęp do dziennika elektronicznego – w każdej chwili można zobaczyć, co działo się na zajęciach, śledzić na bieżąco postępy swojego dziecka

Mediateka – pomóż dziecku zanurzyć się w języku obcym dzięki książeczkom z naszej biblioteki

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – dziecko szybko nadrobi materiał i pozostanie zmotywowane

Raporty postępów i dyplomy – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

➤ ​Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunami klienta  i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy

Cena podstawowa za rok szkolny 2 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 302 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 2 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 282 zł

Cena podstawowa za rok szkolny 1 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 206 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 45 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 191 zł