Close
Skip to content

 

Kursy indywidualne i w parze

Kursy indywidualne i w parze, dla dzieci i dorosłych to doskonała opcja dla tych, którzy wolą uczyć się sam na sam z lektorem, mają ograniczone możliwości czasowe, nieregularny grafik, konkretne potrzeby językowe

7 powodów, dla których warto wybrać nas

  1. Zanim rozpoczniemy naukę, określamy poziom zaawansowania i prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej Twoich potrzeb. Kurs jest szyty na miarę, co oznacza, że słuchamy Cię i dopasowujemy lektora oraz zawartość kursu do Twoich potrzeb.
  2. Mamy bogate portfolio kursów i lektorów (również native speakerów), którzy oprócz nauczycielskich, mają też kompetencje i doświadczenie w innych dziedzinach (m.in. prawo, biznes). Poza standardowymi kursami ogólnymi i języka biznesu prowadzimy kursy indywidualne lub w parze, które mają pomóc w konkretnych zagadnieniach w szkole lub pracy (np. w przygotowaniu prezentacji, przemówień, negocjacji), przygotować się do najróżniejszych egzaminów lub rozwinąć słownictwo specjalistyczne (prawnicze, medyczne etc.).
  3. Nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże Ci osiągnąć cel. Razem wyznaczamy plan na każdy miesiąc nauki, stosujemy częste  powtórki materiału, korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw i materiałów autentycznych. 
  4. Jeśli myślisz o zdawaniu egzaminu, to dla kursantów naszej szkoły dwa razy w roku organizujemy dodatkowe terminy bezpłatnych, pełnych egzaminów próbnych (egzaminów Cambridge, IELTS i innych). Jest to doskonała okazja, żeby sprawdzić się w bezpiecznej, bezstresowej sytuacji i na podstawie bardzo szczegółowego raportu poznać zarówno swoje mocne strony, jak i obszary do dalszej pracy oraz ustalić plan działania. Dzięki takiemu podejściu, zdawalność egzaminów naszych kursantów od wielu lat wynosi 100%! Jako Oficjalne Centrum Przygotowujące do Egzaminów Cambridge współpracujemy z Centrum Egzaminacyjnym i w cenie kursu zapisujemy naszych uczniów na wybrany egzamin Cambridge oraz załatwiamy formalności.
  5. Rozliczamy się na koniec miesiąca z rzeczywiście odbytych zajęć. Jeśli coś Ci wypada, możesz bezkosztowo odwołać zajęcia na dzień przed planowaną lekcją. A jeśli zmieniasz plany, możesz zrezygnować z kursu z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia. 
  6. Jeśli nie widzisz się w grupie, ale też nie chcesz uczyć się sam, a nie znasz nikogo, z kim mógłbyś rozpocząć kurs albo po prostu chcesz zredukować koszt nauki, mamy dla Ciebie propozycję, która stała się hitem! Zgłoś się do nas, a my na podstawie Twojego poziomu i potrzeb postaramy się zorganizować Tobie lub dziecku kurs z osobą, która również na to czeka! To, co sprawdzi się w tangu, może równie dobrze zadziałać przy nauce języka!
  7. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji i że jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna a 45 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i najważniejsze jest dla nas nauczyć kursanta języka obcego i w ten sposób pomóc mu spełniać marzenia!

Kursy indywidualne i w parze w roku szkolnym 2021/22

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, polski dla obcokrajowców

Wiek i poziom językowy kursanta: dowolne 

Rodzaje kursów: ogólne, biznesowe, konwersacyjne, przygotowujące do egzaminów i konkursów, specjalistyczne 

Czas zajęć: poniedziałek-piątek godz. 8-21, sobota godz. 9-14

Miejsce: online, w siedzibie naszej szkoły lub w miejscu wskazanym przez kursanta – dom, siedziba firmy, kawiarnia, a nawet podczas spaceru


W cenie kursu:

Materiały dodatkowe i autentyczne

Dostęp do dziennika elektronicznego –  można przypomnieć sobie co działo się na zajęciach, ściągnąć materiały dodatkowe

Mediateka – zanurz się w autentycznym języku dzięki książkom z naszej biblioteki

Raporty postępów – podsumowanie postępów i motywacja do dalszej nauki​

Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunkami klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze bardzo chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy


Czas trwania lekcjiCena lekcji indywidualnej
​z lektorem polskim
Cena lekcji indywidualnej
​z native speakerem
Cena lekcji dla 2 osób 
​z lektorem polskim 
Cena lekcji dla 2 osób
​z native speakerem
60 min.104 zł114 zł116 zł (63 zł za 1 osobę)126 zł  (63 zł za 1 osobę)
90 min. 154 zł168 zł172 zł (86 zł za 1 osobę)186 zł (93 zł za 1 osobę)

* Dodatkowa opłata w wysokości 10 zł/60 min. i 15 zł/90 min. doliczana jest w przypadku kursów specjalistycznych (medyczne,prawnicze etc.)
* Dodatkowa opłata w wysokości 10 zł/60 min. i 15 zł/90 min. doliczana jest w przypadku, gdy zajęcia odbywają się w odległości dalszej niż 3 km od siedziby szkoły