Skip to content
kursy konwersacyjne


Kursy konwersacyjne dla nastolatków i osób dorosłych

Żyjemy w świecie, w którym korzyści ze znajomości języków obcych są oczywiste. Jeśli na Twojej liście marzeń i celów są podróże, poznawanie wartościowych ludzi, dobra szkoła lub praca, rozwój osobisty, rozrywka i hobby, to znajomość języka obcego a przede wszystkim swobodna komunikacja,  jest niezbędna do ich realizacji. Cieszymy się, że nauczając języków obcych, pomagamy naszym kursantom spełniać marzenia!

 

7 powodów, dla których warto wybrać nas

 1. Nasz kurs konwersacyjny jest dla Ciebie jeśli

  • jesteś nastolatkiem lub osobą dorosłą i potrzebujesz rozgadać się w języku obcym (kursy dla nastolatków i dla dorosłych prowadzone są w oddzielnych grupach wiekowych)
  • stresujesz się tym, że w rozmowie z obcokrajowcem zabraknie ci słów, zapadnie niezręczna cisza…
  • uczyłeś się języka obcego jakiś czas temu albo uczysz się na kursie, na którym nie masz możliwości swobodnie rozmawiać, na co dzień go nie używasz a nie chcesz stracić umiejętności posługiwania się nim 
  • chcesz w końcu przełamać barierę językową i pozbyć się utrwalonych błędów
  • uczysz się języka samodzielnie i nie masz jak poćwiczyć w praktyce
 2. Nasze kursy konwersacyjne dla nastolatków prowadzimy w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach (11-18 lat, poziomy B1-C1). Na nasze kursy konwersacyjne dla dorosłych kwalifikujemy tylko osoby pełnoletnie, zgodnie z wynikami testu poziomującego i rekomendacjami metodyka (poziomy konwersacji to B1-B2 i B2+-C1).  Bierzemy też pod uwagę historię edukacji kursantów. Zależy nam, żeby każdy czuł się dobrze w grupie i przychodził na zajęcia z przyjemnością.
 3. Każda z naszych lekcji opiera się na sprawdzonym schemacie, który pozwala na mówienie uczestnikom przez co najmniej 80% czasu zajęć.
 4. Zajęcia odbywają się w kameralnych, 4-6 osobowych grupach. To sprawia, że każdy kursant aktywnie uczestniczy w spotkaniu, ćwiczy język z różnymi osobami. Z drugiej strony, w tak kameralnym gronie lektor ma możliwość zadbać o indywidualne potrzeby każdego słuchacza. 
 5. Podczas każdych zajęć poznasz co najmniej 10 wyrażeń, które pozwolą Ci przełamać barierę językową i podtrzymać każdą rozmowę! Od razu przećwiczysz je w praktyce i doskonale utrwalisz wiedzę – po każdej lekcji dostaniesz zestaw fiszek w aplikacji Quizlet do samodzielnej pracy. Będziesz też regularnie wracać do prezentowanych wyrażeń, żeby na stałe weszły do Twojego słownika.
 6. Najbardziej efektywnie uczymy się kiedy treści kursu pokrywają się z naszymi zainteresowaniami. U nas masz wpływ na to, czego się uczysz! Na pierwszym spotkaniu wraz z grupą wybierzecie tematy z przygotowanej przez nas obszernej listy. Przygotowane przez nas propozycje opierają się na nowoczesnych materiałach i wciągają w pasjonujące dyskusje.
 7. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna lecz 45 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i naszym najważniejszym celem jest nauczenie kursantów języka obcego, żeby mogli spełniać swoje marzenia!
 
 

Kursy konwersacyjne dla dorosłych

 

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański

Rodzaje kursów: konwersacyjne dla osób na poziomach B1-B2 oraz B2+-C1 (bez podręcznika, oparte na materiałach autorskich i autentycznych rozwijające umiejętność swobodnej rozmowy w języku obcym, poszerzające  słownictwo i ułatwiające eliminowanie utrwalonych błędów. Kursy w formule 80/20 – każdy ze słuchaczy mówi przez 80% czasu zajęć. 

Tylko małe grupy: 4-6 osób

Zajęcia: 

 • 1 x 90 min tygodniowo, 30 zajęć w roku szkolnym
 • 2 x 90 min tygodniowo, 60 zajęć w roku szkolnym

W cenie kursu:

Autorskie prezentacje, zestawy fiszek do utrwalania wyrażeń, materiały dodatkowe i autentyczne

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, ściągnąć materiały dodatkowe

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – szybko nadrobisz materiał i pozostaniesz zmotywowany

Mediateka – zanurz się w autentycznym języku dzięki książkom z naszej biblioteki

Raporty postępów – podsumowanie postępów i motywacja do dalszej nauki​

Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunem klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy


Cena podstawowa ​za rok szkolny 1 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 313 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 298 zł

Cena podstawowa ​za rok szkolny 2 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 463 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 2 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 448 zł

Kursy konwersacyjne dla nastolatków 

Języki: angielski

Tylko małe grupy: 4-6 osób

Zajęcia:

 • 1 x 90 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym

 

W cenie kursu:

Autorskie materiały, materiały dodatkowe i autentyczne

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, na bieżąco śledzić postępy

➤ Możliwość uczestnictwa w organizowanych w dodatkowych terminach 2 bezpłatnych, pełnych egzaminach próbnych wraz z oceną opisową

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – pozwoli nadrobić materiał

Mediateka – zanurz się w języku obcym dzięki książkom z naszej biblioteki

Raporty postępów  – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunkami klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy


Cena podstawowa ​za rok szkolny 1 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 313 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 90 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 298 zł