Close
Skip to content

 

7 powodów, dla których warto wybrać nas

 1. Nasz kurs konwersacyjny jest dla Ciebie jeśli
  • jesteś osobą dorosłą i potrzebujesz rozgadać się w języku obcym
  • stresujesz się tym, że w rozmowie z obcokrajowcem zabraknie ci słów, zapadnie niezręczna cisza…
  • uczyłeś się języka obcego jakiś czas temu, na co dzień go nie używasz a nie chcesz stracić umiejętności posługiwania się nim
  • chcesz w końcu przełamać barierę językową i pozbyć się utrwalonych błędów
  • uczysz się języka samodzielnie i nie masz jak poćwiczyć w praktyce
 2. Na nasze kursy konwersacyjne dla dorosłych kwalifikujemy tylko osoby pełnoletnie, zgodnie z wynikami testu poziomującego i rekomendacjami metodyka (poziomy konwersacji to B1-B2 i B2+-C1).  Bierzemy też pod uwagę historię edukacji kursantów. Zależy nam, żeby każdy czuł się dobrze w grupie i przychodził na zajęcia z przyjemnością.
 3. Każda z naszych lekcji opiera się na sprawdzonym schemacie, który pozwala na mówienie uczestnikom przez co najmniej 80% czasu zajęć.
 4. Zajęcia odbywają się w kameralnych, 4-6 osobowych grupach. To sprawia, że każdy kursant aktywnie uczestniczy w spotkaniu, ćwiczy język z różnymi osobami. Z drugiej strony, w tak kameralnym gronie lektor ma możliwość zadbać o indywidualne potrzeby każdego słuchacza. 
 5. Podczas każdych zajęć poznasz co najmniej 10 wyrażeń, które pozwolą Ci przełamać barierę językową i podtrzymać każdą rozmowę! Od razu przećwiczysz je w praktyce i doskonale utrwalisz wiedzę – po każdej lekcji dostaniesz zestaw fiszek w aplikacji Quizlet do samodzielnej pracy. Będziesz też regularnie wracać do prezentowanych wyrażeń, żeby na stałe weszły do Twojego słownika.
 6. Najbardziej efektywnie uczymy się kiedy treści kursu pokrywają się z naszymi zainteresowaniami. U nas masz wpływ na to, czego się uczysz! Na pierwszym spotkaniu wraz z grupą wybierzecie tematy z przygotowanej przez nas obszernej listy. Przygotowane przez nas propozycje opierają się na nowoczesnych materiałach i wciągają w pasjonujące dyskusje.
 7. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna lecz 45 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i naszym najważniejszym celem jest nauczenie kursantów języka obcego, żeby mogli spełniać swoje marzenia!
 
 

Kursy konwersacyjne 

 

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański

Rodzaje kursów: konwersacyjne dla osób na poziomach B1-B2 oraz B2+-C1 (bez podręcznika, oparte na materiałach autorskich i autentycznychrozwijające umiejętność swobodnej rozmowy w języku obcym, poszerzające  słownictwo i ułatwiające eliminowanie utrwalonych błędów. Kursy w formule 80/20 – każdy ze słuchaczy mówi przez 80% czasu zajęć. 

Tylko małe grupy: 4-6 osób

Zajęcia: 

 • 1 x 90 min tygodniowo, 30 zajęć w roku szkolnym
 • 2 x 90 min tygodniowo, 60 zajęć w roku szkolnym

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik, materiały dodatkowe i autentyczne

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, ściągnąć materiały dodatkowe

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – szybko nadrobisz materiał i pozostaniesz zmotywowany

Mediateka – zanurz się w autentycznym języku dzięki książkom z naszej biblioteki

Raporty postępów – podsumowanie postępów i motywacja do dalszej nauki​

Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunem klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy


Cena podstawowa
​za rok szkolny 1 x 90 min. tyg.
Cena ze zniżką za rok szkolny
1 x 90 min. tyg.
Cena podstawowa
​za rok szkolny 2 x 90 min. tyg.
Cena ze zniżką za rok szkolny
2 x 90 min. tyg.
opłata miesięczna
​10 x 221 zł
opłata miesięczna 10 x 206 zł
(zniżka dla ​sąsiadów z Żoliborza
i okolic, rodzinna)
opłata miesięczna 10 x 358 złopłata miesięczna
10 x 343 zł
(zniżka
dla sąsiadów z Żoliborza 
i okolic, ​rodzinna)