Skip to content
5

 

Dzieci (klasa 1-4) online

Twoje dziecko na pewno ma już swoje marzenia – chce zostać piosenkarką, piłkarzem, polecieć w kosmos, popłynąć na koniec świata, wejść na najwyższy szczyt… W Academy of Language wierzymy, że znajomość języka obcego pomoże dziecku spełnić te marzenia i chcemy móc mu w tej drodze towarzyszyć!

7 powodów, dla których warto wybrać nas

  1. Na nasze kursy kwalifikujemy, biorąc pod uwagę zarówno wiek, jak i historię edukacji małych kursantów (pytamy, czy uczyli się już języka obcego, czy dopiero zaczynają swoją przygodę). Zależy nam na tym, żeby na zajęciach każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie, więc przydział do grupy odbywa się po konsultacji z rodzicami i pod okiem metodyka. Od czwartej klasy szkoły podstawowej wprowadzamy też test pisemny. 
  2. Lekcje prowadzimy w języku obcym, ćwiczymy wszystkie umiejętności, ale najbardziej skupiamy się na mówieniu i komunikacji, czyli tym, co pozwala zyskać pewność siebie, zauważać postępy i dzięki temu mieć motywację do dalszej nauki. Od pierwszych zajęć mówimy pełnymi zdaniami, wykorzystujemy nasze autorskie pytania i odpowiedzi komunikacyjne, powtarzamy, śpiewamy, odgrywamy scenki. Uczymy się aktywnie, w ruchu, poprzez gry i zabawy językowe – z przyjemnością!
  3. Zajęcia odbywają się w kameralnych, 4-6-osobowych grupach. To sprawia, że każde dziecko aktywnie uczestniczy w lekcji, a nauczyciel ma możliwość zauważyć i zadbać o indywidualne potrzeby każdego z nich. Skupienie na uczniu pozwala  wspierać rozwój umiejętności miękkich – komunikatywności, kreatywności, budowania relacji, współpracy, które są tak potrzebne w codziennym życiu.
  4. Mamy starannie przygotowaną ścieżkę kursanta. Nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże Twojemu dziecku poznać język obcy w stopniu zaawansowanym. Mamy jasno wyznaczone cele na każdy miesiąc nauki, stosujemy częste powtórki materiału, korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw i z materiałów autentycznych.
  5. Jesteśmy w stałym kontakcie i aktywnie współpracujemy z rodzicami. Na bieżąco dzielimy się sukcesami dziecka, a w razie potrzeby natychmiast reagujemy na wszelkiego rodzaju wyzwania czy problemy. 
  6. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, a jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna, a 45 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i najważniejsze jest dla nas nauczyć dzieci języka obcego i w ten sposób pomóc im spełniać marzenia!
  7. Nauczaliśmy online zanim to stało się modne 😉 Mamy lata doświadczeń w nauczaniu na odległość z lektorem na żywo i sprawiamy, że taka nauka jest co najmniej tak samo efektywna jak nauka na żywo. Używamy platformy zoom dla edukacji i zawsze służymy pomocą merytoryczną oraz techniczną. 

Kursy online w roku szkolnym 2023/24

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski

Rodzaje kursów: ogólne 

Tylko małe grupy: 4-6 osób

Zajęcia: 

  • 2 x 60 min tygodniowo, 63 lekcje w roku szkolnym 
  • 1 x 60 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym

 

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik, materiały dodatkowe

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, na bieżąco śledzić postępy swojego dziecka 

 Mediateka – pomóż dziecku zanurzyć się w języku obcym dzięki książeczkom z naszej biblioteki

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – dziecko szybko nadrobi materiał i pozostanie zmotywowane

Raporty postępów i dyplomy – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

➤ ​Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunkami klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze bardzo chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy

Cena podstawowa ​za rok szkolny 2 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 373 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 2 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 353 zł

Cena podstawowa ​za rok szkolny 1 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 216,50 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 196,50 zł