Skip to content
Dzieci (klasa 1-4)

 

Dzieci (klasa 1-4)

Twoje dziecko na pewno ma już swoje marzenia – chce zostać piosenkarką, piłkarzem, polecieć w kosmos, popłynąć na koniec świata, wejść na najwyższy szczyt… W Academy of Language wierzymy, że znajomość języka obcego pomoże dziecku spełnić te marzenia i chcemy móc mu w tej drodze towarzyszyć!

7 powodów, dla których warto wybrać nas

  1. Na nasze kursy kwalifikujemy, biorąc pod uwagę zarówno wiek, jak i historię edukacji małych kursantów (pytamy, czy uczyli się już języka obcego, czy dopiero zaczynają swoją przygodę). Zależy nam na tym, żeby na zajęciach każde dziecko czuło się dobrze i bezpiecznie, więc przydział do grupy odbywa się po konsultacji z rodzicami i pod okiem metodyka. Od czwartej klasy szkoły podstawowej wprowadzamy też test pisemny. 
  2. Lekcje prowadzimy w języku obcym, ćwiczymy wszystkie umiejętności, ale najbardziej skupiamy się na mówieniu i komunikacji, czyli tym, co pozwala zyskać pewność siebie, zauważać postępy i dzięki temu mieć motywację do dalszej nauki. Od pierwszych zajęć mówimy pełnymi zdaniami, wykorzystujemy nasze autorskie pytania i odpowiedzi komunikacyjne, powtarzamy, śpiewamy, odgrywamy scenki. Uczymy się aktywnie, w ruchu, poprzez gry i zabawy językowe – z przyjemnością!
  3. Zajęcia odbywają się w kameralnych, 4-6-osobowych grupach. To sprawia, że każde dziecko aktywnie uczestniczy w lekcji, a nauczyciel ma możliwość zauważyć i zadbać o indywidualne potrzeby każdego z nich. Skupienie na uczniu pozwala  wspierać rozwój kompetencji XXI wieku i umiejętności miękkich – komunikatywności, kreatywności, budowania relacji, współpracy, które są tak potrzebne w codziennym życiu.
  4. Mamy starannie przygotowaną ścieżkę kursanta. Nauka w naszej szkole jest procesem przemyślanym i spójnym, który w określonym czasie pomoże Twojemu dziecku poznać język obcy w stopniu zaawansowanym. Mamy jasno wyznaczone cele na każdy miesiąc nauki, stosujemy częste powtórki materiału, korzystamy z nowoczesnych materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw i z materiałów autentycznych.
  5. Jesteśmy w stałym kontakcie i aktywnie współpracujemy z rodzicami. Na bieżąco dzielimy się sukcesami dziecka, a w razie potrzeby natychmiast reagujemy na wszelkiego rodzaju wyzwania czy problemy. 
  6. Nasze metody sprawdzają się, bo tworzymy zespół, w którym wzajemnie się wspieramy, motywujemy do rozwoju, pomagamy. Śledzimy trendy w edukacji, bierzemy udział w szkoleniach i konferencjach, poszukujemy nowych rozwiązań. Widzą to i doceniają nasi kursanci – wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji, a jeśli pojawi się problem, na miejscu jest nie jedna, a 50 osób gotowych im pomóc. Gramy do jednej bramki i najważniejsze jest dla nas nauczyć dzieci języka obcego i w ten sposób pomóc im spełniać marzenia!
  7. Korzystamy ze sprawdzonych metod, ale też podążamy za zmieniającym się światem. Asystentem na naszych zajęciach jest robot do nauki języków, za którym dzieci wprost przepadają. Poznać naszego Academysia możesz tutaj – klik!

 

Kursy w roku szkolnym 2023/24

Języki: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski

Rodzaje kursów: ogólne 

Tylko małe grupy: 4-6 osób

Zajęcia: 

 • 2 x 60 min tygodniowo, 63 lekcje w roku szkolnym 
 • 1 x 60 min tygodniowo, 30 lekcji w roku szkolnym

 

W cenie kursu:

Nowoczesny podręcznik, materiały dodatkowe

Dostęp do dziennika elektronicznego – można zobaczyć, co działo się na zajęciach, na bieżąco śledzić postępy swojego dziecka 

 Zajęcia z naszym asystentem nauczyciela – robotem Academysiemktóry jest absolutnym hitem wśród naszych kursantów. 

Mediateka – pomóż dziecku zanurzyć się w języku obcym dzięki książeczkom z naszej biblioteki

Dodatkowa lekcja w razie dłuższych nieobecności – dziecko szybko nadrobi materiał i pozostanie zmotywowane

Raporty postępów i dyplomy – podsumowanie osiągnięć i motywacja do dalszej nauki​

➤ ​Nieograniczona możliwość kontaktu z opiekunkami klienta i metodykiem, który czuwa nad realizacją programu i postępami w nauce. Zawsze bardzo chętnie odpowiemy na pytania i udzielimy pomocy


Cena podstawowa ​za rok szkolny 2 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 373 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 2 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 353 zł

Cena podstawowa ​za rok szkolny 1 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna
10 x 216,50 zł

Cena ze zniżką za rok szkolny 1 x 60 min. tyg.

opłata miesięczna (dla sąsiadów z Żoliborza i okolic, rodzinna)
10 x 196,50 zł