Skip to content

 

Kursy dla firm

Od 2014 roku pomagamy profesjonalistom w nauce języków obcych. Zapewniamy pełną obsługę językową firmy prowadząc:

 • szkolenia językowe on-line i stacjonarne (w siedzibie firmy, szkoły, w wybranym miejscu), grupowe i indywidualne z języków angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców
 • tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe i robione przez tłumaczy przysięgłych
 • edycję i proofreading tekstów, prezentacji, ofert
 • audyt językowy, rozmowy rekrutacyjne
 • pogotowie językowe (doraźna pomoc przy prezentacjach, przemówieniach, dokumentach, negocjacjach, spotkaniach)

7 powodów dlaczego warto wybrać nas

 1. Wyręczamy dział szkoleń z formalności dotyczących organizacji kursów, na bieżąco monitorujemy postępy słuchaczy i sporządzamy raporty frekwencji i postępów – zgodnie z życzeniem klienta. Nasz zespół metodyczny i obsługi klienta pozostaje z Państwem w stałym kontakcie, na bieżąco zbiera feedback i niezwłocznie reaguje na sugestie. 
 2. Stawiamy na efekty, biorąc pod uwagę potrzeby językowe naszych słuchaczy – ważne jest dla nas, aby mogli oni wykorzystywać język w prawdziwych sytuacjach związanych np. z wykonywaną pracą. 
 3. Dostosowujemy metodę do potrzeb kursanta, a nie na odwrót. Nasze zajęcia zawsze poprzedza szczegółowa analiza potrzeb oraz oszacowanie poziomu językowego słuchaczy.
 4. Współpracujemy ze specjalistami. Nasi polscy lektorzy i native speakers posiadają wykształcenie kierunkowe oraz w dziedzinach, w których szkolą, mają też doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju kursów w środowisku biznesowym. Uczestniczą w cyklicznych szkoleniach i stale podnoszą kwalifikacje, co przekłada się na sukcesy słuchaczy.
 5. Jesteśmy elastyczni – dostosowujemy kursy do potrzeb pracowników i firmy. Proponujemy i jesteśmy otwarci na różne rozwiązania metodyczne, organizacyjne i finansowe.
 6. W cenie kursu oferujemy przeprowadzenie testów kwalifikacyjnych i analiz potrzeb, przygotowanie indywidualnego programu i dostosowywanie go na bieżąco do potrzeb słuchaczy, dostęp do platformy internetowej dla słuchaczy oraz działu HR/osób zlecających, raporty obecności, postępów oraz zaświadczenia dla słuchaczy.

Zaufali nam

Opinie

Etapy organizacji kursu

 • Krok 1

  Przygotowanie indywidualnej oferty na podstawie analizy potrzeb klienta

 • Krok 2

  PRZEPROWADZENIE AUDYTU JĘZYKOWEGO (PRZEPROWADZAMY ANALIZY POTRZEB I
  TESTY OKREŚLAJĄCE POZIOM ZAAWANSOWANIA KURSANTÓW)

 • Krok 3

  Ustalenie szczegółów organizacji zajęć

 • Krok 4

  Rozpoczęcie nauki

 • Krok 5

  Monitorowanie postępów, ewaluacja, raportowanie

Chcesz otrzymać ofertę dla swojej firmy?
Skontaktuj się z nami  w najwygodniejszy dla siebie sposób